• info@kobitrend.com
  • +90 533 474 7575

Swissotel Büyük Efes’te Yılbaşı – Smyrna

23 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 27 Aralık 2019 21:59
  • TARİH: 31 Aralık 2019
  • WEB ADRESİ: https://www.biletix.com/etkinlik/Y1PA3/TURKIYE/tr
  • ORGANİZATÖR: https://www.biletix.com
  • YER: İzmir

ETKİNLİK HAKKINDA

31 Aralık 2019

Salı 20:00
İzmir’de yeni yıl Swissotel Büyük Efes’te karşılanır!

Swissotel Büyük Efes, 2020 yılına ayrıcalıklı bir başlangıç yapmak isteyenleri özel bir yeni yıl galasında ağırlıyor.

Yeni yılı sabahın ilk ışıklarına kadar doyasıya eğlenerek karşılamak isteyen misafirleri  Swissotel’de; Baş Aşçı Sedat Buğday ve yetenekli ekibinin hazırladığı enfes menüler, geceyi renklendirecek danslar ve müzikler karşılıyor.

Balo salonlarında, Fatih Erkoç ve Sunshine Band’in performansları ile özel bir yeni yıl programı sunuluyor. Müzik dünyasının en seçkin sanatçılarından olan Fatih Erkoç, Türk müziğine unutulmaz parçalar kazandırarak tüm müzikseverleri geniş repertuarı ile büyülemeye devam ediyor. Erkoç; pop, folk, caz ve hafif müzik türlerindeki büyük beğeniyle dinlenen parçalarını, yılbaşında Büyük Efes balo salonlarında yeni yıl programına özel seslendiriyor. Aynı zamanda, 12 kişilik başarılı solist ve orkestra sanatçılarından oluşan Sunshine Band repertuarında napoliten, jazz, latin, pop, oldies, Türkçe pop, soul, rock türündeki müzikleriyle dinleyicilerine şölen havasıyla unutulmaz anlar vadediyor.

Ayrıca, Çocuklar için mini club, Noel Baba, palyaçolar ve miniklerin en sevdiği yiyeceklerin yer aldığı menu ile dopdolu bir yeni yıl programı çocuklar için Grand Efes 2 balo salonunda sunuluyor.

Masa seçimi için otel ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.Yılbaşı programları bilgi ve rezervasyon için:  0(232) 414 52 12