30.05.2024 - info@kobitrend.com +90 850 304 7064

ARTYOL ENDÜSTRİ

Adres
19 Mayıs Mah. İnönü Cad. Sümer Sok. Zitaş Blokları C/4 No: 3 Daire: 9 Kozyatağı Kadıköy / İstanbul
Faks
+90 216 410 89 31
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firmamız 1987 yılında kurulmuş, alanında lider konumda bir kuruluştur. Geniş faaliyet alanımız içerisinde bina güçlendirme, tarihi yapıların onarımı, proje hizmetleri, taahhüt hizmetleri, bayiliğini ve uygulamasını yaptığımız yapı kimyasalları ürün çeşitlerinin temini yer almaktadır. Öncelikli hedefimiz, en iyi hizmeti ve bayiliğini üstlendiğimiz ürünlerimizi, alanında uzman teknik personeli ile hızlı ve eksiksiz bir şekilde kullanımınıza sunmak, estetik açıdan hedeflenen ölçüde zengin çalışmalar üretmektir.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar yapılan proje çalışmaları, Artyol’un dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkânını sağladı. Bugün artık kendi alanında lider konuma gelen Artyol, konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Aldığı her işi zamanında teslim etmeyi kendisi için yeni bir referans olarak gören kurumumuz, çalışmalarının her noktasında mühendislik ilkelerinden asla ayrılmayan, iyi niyet ve dürüstlükten taviz vermeyen yapısı ile emin adımlarla geleceğe yürümektedir.

Daha önce yapılmayanı yapmak ve düşünülmeyeni üretmekle saygı değer müşterilerimizle sayısız projeye imza atabilmek için büyük heyecan duymaktayız. Sizlere de bu farkı yaşatmak ister ve devamlılık, hız, kalite ve güven kelimelerini kendimize ilke edinerek başladığımız bu yolda, tecrübeli kadromuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

ARTYOL ENDÜSTRİ ARTYOL ENDÜSTRİ ARTYOL ENDÜSTRİ

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ