Site Rengi

KOBiTREND.COM

Hakkımızda

KOBİ TREND bir ekonomi sitesinden çok daha fazlası!
Uzman ekiplerimiz sizlere en iyi analiz ve haberleri ulaştırırken aynı zamanda içerik hizmetleri de veriyor.
Alanında en iyilerle çalışan KOBİ TREND, kurum, şirket ve kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler sunuyor.

KURUMSAL TANITIM FİLMLERİ
Kurum ve şirketlerin tanıtımı için ihtiyaç duyuyorsanız profesyonel kadrolarımız iş başında. Editör ve prodüksiyon ekibimiz, kurumsal tanıtım filmlerini en üst standartlarda hazırlıyor.

KURUMSAL DERGİ
Şirket ve kurumların hem iç hem de dış iletişiminde kurumsal yayınlar önemli bir rol oynuyor. Gazeteci ekibimiz Türkçe ve İngilizce dillerinde dergilerin, metin, grafik ve tasarım dahil tüm aşamalarını sizler için hazırlayabiliyor.

ANİMASYON
Sosyal medya da daha fazla dikkat çekmek, kurumsal vizyonunuza katkı sağlamak istiyorsanız son yılların en gözde araçlarından biri animasyonlardır. Anlatmakta zorlandığınız ürün ya da konuları eğlenceli ve bilgilendirici bir şekilde animasyonlarla anlatmak mümkün. Ekibimiz çok kısa bir süre içerisinde birlikte karar vereceğimiz bir senaryoyu çizim, seslendirip animasyon haline getirebiliyor.

İNFOGRAFİK
Sayfalarca anlatılacak konular çoğu kez aslında tek bir çizimle özetlenebiliyor. Tek bir resim dosyası ile birçok konuyu hedef kitlenize çok daha kolay ulaştırabilir, sosyal medya ve kurumsal sitenizde etkileşiminizi artırabilirsiniz.

KURUMSAL SUNUMLAR
Önemli bir toplantıya ya da konferansa gideceksiniz. Çok fazla zamanınız ya da çok etkili bir sunum yapmak istiyorsunuz. KOBİ TREND ekipleri sizler için bunu en üst standartlarda yine çok kısa bir zamanda hazırlayabiliyor.
Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin!

İLETİŞİM
bilgi@kobitrend.com