23.06.2024 - info@kobitrend.com +90 850 304 7064

Astay Gayrimenkul İnşaat Yatırım ve Turizm A.Ş.

Adres
Büyükdere Cad. No: 168 34330 Levent İstanbul
Faks
+ 90 (212) 276 09 99
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Gayrimenkulün nitelikli bir yatırıma dönüşebilmesi için geliştirme fırsatlarının doğru zamanda değerlendirilebilmesi gerekir. Bu da kurum olarak araştırmacı, detaycı ve girişimci bir kimliğe sahip olmayı gerektirir. Astay olarak kendimizi hem yatırımcı hem de geliştirici olarak konumlandırıyor ve bu konumumuzu ürettiğimiz değerlerle sürekli olarak güçlendiriyoruz. Eğer Astay’ın gayrimenkul yatırımına bakış açısı hakkında en doğru bilgiye ulaşmak istenirse, Four Seasons Hotel Istanbul at The Bosphorus ve Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet otellerine bakmak yeterli olacaktır.

Güçlü bir kurum olmak demek, tecrübeli ve uzman bir kadroya sahip olmak demektir. Bu gerçeği, işimizin temeli olarak görüyor ve alanlarında en iyiler olarak seçilen ekiplerle çalışıyoruz. Tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi hizmetlerimizin tamamının başarısının ardında işte bu gerçek yatıyor.

Kendimizi hiçbir zaman sadece konut ve otel yapan bir kurum olarak görmüyoruz çünkü bizim asıl amacımız değer yaratmak… Her projemizde bu vizyonla hareket ediyor, yükselen bir değere dönüşeceğini öngördüğümüz bölgelere yatırım yapıyoruz. Kendi arazilerimiz üzerine kurduğumuz projelerle yatırım değerini her geçen gün artıracak projeler üretiyor ve geliştiriyoruz.

Başarının daima sürdürülebilir olması için çalışıyoruz. Bugüne dek kurduğumuz ve geliştirdiğimiz projelerin getirdiği deneyimle yeni hedeflere doğru ilerliyoruz ve bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz.

Astay Gayrimenkul İnşaat Yatırım ve Turizm A.Ş. Astay Gayrimenkul İnşaat Yatırım ve Turizm A.Ş. Astay Gayrimenkul İnşaat Yatırım ve Turizm A.Ş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ