25.05.2024 - info@kobitrend.com +90 850 304 7064

Bilişim 500’de Güvenlik Donanımı Kategorisinin Lideri Sensormatic oldu

Bilişim 500’de Güvenlik Donanımı Kategorisinin Lideri Sensormatic oldu

Sensormatic, Bilişim 500 araştırmasında ‘Güvenlik Donanımı’  kategorisinde bu yıl da zirvenin sahibi oldu. Şirket, Bilişim 500 listesinde de 5 basamak yükselerek 45’inci sırada yer aldı.

 2019 yılında ulaştığı ciroyla, 2020 yılında da Bilişim 500’de liderliğe ara vermeyen Sensormatic, elde ettiği başarıyla üst üste 3’üncü kez ‘Güvenlik Donanımı’ sistem entegratörü ve iş ortağı kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.

Lider şirket, Türkiye’nin ilk 500 bilişim şirketinin belirlendiği Bilişim 500 listesinde de 5 basamak yükselerek 45’inci sırada yer aldı.

‘Bilişim 500’, bilişim sektörüne yön veren, yurt içi ve yurt dışı yatırımcıların da ilgiyle sonuçlarını takip ettiği hatta çalışacakları şirketlere ve yatırımlara karar verdikleri, Türkiye’nin önde gelen araştırmalarından. Sensormatic, araştırma kapsamında, bu sene de Sistem Entegratörü ve İş ortağı Kategorisi – ‘Güvenlik Donanımı’ alanında üst üste 3’üncü kez birinci şirket oldu. Lider şirket, Türkiye’nin ilk 500 bilişim şirketinin belirlendiği Bilişim 500 listesinde de yüzde 19,6 oranında büyüme ile 5 basamak yükselerek 45’inci sırada yer aldı.

Türkiye’nin en büyük 500 bilişim şirketinin sıralandığı Bilişim 500 araştırmasının sonuçları, 26 Ağustos 2020 Çarşamba günü düzenlenen organizasyonla açıklandı. BThaber Gazetesi ve M2S Araştırma tarafından hazırlanan ve 21 yıldır Türkiye’nin en büyük 500 bilişim şirketini belirleyen araştırmanın 2020 yılı sonuçları, araştırmaya katılan şirketlerin 2019 yılı ciroları baz alınarak oluşturuldu.

Türkiye’nin 26 yıldır sektör lideri olarak hizmet veren güvenlik ve iş zekası teknolojileri şirketi olan Sensormatic, ‘Sistem Entegratörü ve İş Ortağı’ ana kategorisinde de önemli bir başarı göstererek 11’inci sırada yer aldı. Sensormatic, aynı kategorinin alt kategorilerindeki listelerde de önemli başarılar elde etti. Şirket, ‘Sistem Entegratörü ve İş Ortağı’ kategorisinin donanım sıralamasında 8’inci, yazılım sıralamasında 37’inci, hizmet sıralamasında 20’nci, donanım-ağ donanımı sıralamasında 16’ncı, donanım-görüntü ve ses sistemlerinde 5’inci, hizmet-kurulum bakım destek hizmetlerinde 10’uncu sırada yer aldı.

“2019 VERİMLİLİK YILIYDI”

2020 yılı Bilişim 500 araştırmasından ödülle dönen Sensormatic CEO’su İsmail Uzelli, elde ettikleri başarıya dair yaptığı değerlendirmede “Bilişim 500’de sürdürülebilir bir liderlik örneği sergilediğimiz için gururluyuz. Elektronik güvenlik ve iş zekası entegratörü olarak 26 yıldır sektörümüze liderlik ediyoruz. Bugün 12 farklı sektörde hayata geçirdiğimiz 40 binden fazla uygulamayla müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektöre sunduğumuz teknoloji destekli yenilikçi çözümlerle, başta verimlilik olmak üzere çok sayıda avantaj sağlıyoruz. Başarımızı yenilikçiliğimize ve sürdürülebilir başarı için çalışan ekibimize borçluyuz” diye konuştu.

“2020’DE ÖNCELİĞİMİZ YAŞAM”

Uzelli, 2020 yılı itibarıyla hayatımıza giren pandeminin Sensormatic’in sunduğu çözümlere duyulan ihtiyacı ve güveni daha da artırdığına dikkat çekerek “2020’de önceliğimiz yaşam oldu. Bu dönemde sosyal mesafeden, ateş ölçüm teknolojilerine temassız ödeme ve park çözümlerine kadar günlük yaşamın içinde her zamankinden daha fazla teknolojimizle varlık gösteriyoruz. Şirket olarak amacımız ‘Dünyamızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı olmak’ bu amaç doğrultusunda tüm insanların  hayatına doğrudan dokunan teknolojilerle sadece şirketlerin değil yaşamın da sürdürülebilirliği için teknolojik çözümler üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Uzelli ayrıca “Güvenlik teknolojileri sektörüne ve Türkiye’ye, yeni nesil teknolojilerle değer üretiyoruz. Sensormatic olarak 26’ıncı yılımızda Bilişim 500’de bu yıl üst üste 3’üncü kez sektörümüzün lideri olarak listelenmenin mutluluğunu yaşıyor, araştırmayı yapan BTHaber ve M2S’ye teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ