25.04.2024 - info@kobitrend.com +90 850 304 7064

HAKAN TAŞIMACILIK

Adres
Kışla Mah. Millet Sok. 14/15 Karadenizereğli , Zonguldak
Telefon
Faks
05302653420
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Karadenizereğli Evden Eve Nakliyat, Şehiriçi ve Şehirlerarası, Ev, Ofis, Fuar, İşyeri, Kurumsal Firma Taşımacılığı ve Eşya Depolama Hizmeti Vermekteyiz.

HAKAN TAŞIMACILIK ev taşıma esnasında yaşanacak stresi en aza indirerek evini taşıyacak kişilere evden eve nakliye hizmetinde en kaliteli sunumu sağlamaya çalışmaktadır. Karadenizereğlisinde bulunan merkez ofisimiz aracılığı ile Türkiye’nin her yerine gerçekleştirdiğimiz taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Karabük ilinde evde eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. 

Hizmetlerimiz arasında eşya kolileme, eşya yerleştirme ve ev temizliği hizmeti de yer almaktadır. Gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye işlemlerini son çıkan teknolojileri kullanarak oldukça titiz bir şekilde takip etmekteyiz. Bu sayede kendi iş kontrolümüzü çok rahat bir şekilde sağlayarak müşterilerimizin sorularını da anında cevaplandırabilme kabiliyetine ulaşmış olmaktayız. Takip sistemimizin düzenli olması sayesinde bizi seçen müşterilerimizin eşyalarının da güvenli bir şekilde taşınma işleminin gerçekleşmesini sağlamış oluyoruz. Oldukça basit bir çalışma politikası ile hizmet vermekteyiz. Sistemimizi en basit şekilde tutmamızın sebebi zaten zor olan nakliye işleminin karmaşasını en aza indirmektir.

Hizmet Tanımı

  • Mobilya Taşımacılığı
  • Yurt İçi Karayolu Taşımacılığı
  • Yurt İçi Nakliyat
  • Ofis Taşımacılığı
  • Büro Taşımacılığı
  • Evden Eve Nakliyat

Arama Terimleri: Karayolu Nakliye, Ereğli Nakliye, Kurumsal Taşımacılık, Nakliye, Şehirlerarası Nakliye, Zonguldak Nakliye

Hizmet Bölgeleri

Zonguldak Geneline Hizmet Vermekteyiz.

HAKAN TAŞIMACILIK

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ