21.04.2024 - info@kobitrend.com +90 850 304 7064

Orka Holding yabancı iş ortaklarına 2024-25 sonbahar-kış koleksiyonunu tanıtıyor

Orka Holding yabancı iş ortaklarına 2024-25 sonbahar-kış koleksiyonunu tanıtıyor

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu: “Yabancı iş ortaklarımız Damat Tween ve D’S Damat markalarımızın sürdürülebilirliği odağına alan 2024/25 sonbahar-kış koleksiyonumuza büyük ilgi gösterdi” dedi.

Orka Holding, 44. Yurt Dışı Bayi Toplantısı’nda 2024-25 sonbahar-kış koleksiyonunu yabancı ortaklarına tanıtıyor.

Holdingden yapılan açıklamaya göre, Orka Holding, geleneksel yurt dışı bayi toplantısında 52 ülkeden gelen iş ortaklarını İstanbul’da ağırlıyor. Holdingin 22 Şubat’a kadar devam edecek toplantısına kıta Avrupası başta olmak üzere 5 kıtadan bayi temsilcileri katılıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, geçen yıl ciroda dolar bazında yüzde 35 büyümeyi ve 50 milyon dolar ihracat hedefini geçmeyi başardıklarını kaydetti.

Bu yıl global büyümesini kıta Avrupası başta olmak üzere İngiltere, Afrika, Amerika, Türk Cumhuriyetleri ve Uzak Doğu odaklı hayata geçireceklerini aktaran Orakçıoğlu, ‘Yabancı iş ortaklarımız Damat Tween ve D’S damat markalarımızın sürdürülebilirliği odağına alan 2024/25 sonbahar-kış koleksiyonumuza büyük ilgi gösterdi ve siparişlerini hedefimizin iki katına çıkardı.’ ifadesini kullandı.

Damat Tween ve D’S Damat koleksiyonu, çok amaçlılık duygusundan aldığı ilham eşliğinde dolgulu kazaklar, gömlek ceketler ve yeleklerden oluşuyor. Koleksiyon, erkek stilini geniş yakalı blazerler, anoraklar, geniş pantolonlar ve kalın örgü üstlerin uyumuyla güçleniyor ve kil gibi natürel renklerle yeni bir renk dalgası yaratıyor.

Koleksiyon, 1980’lerin terzilik dünyasının ve natürel malzemelerin bütünleşmesine sahne oluyor. Yeni sezon tasarımları, Damat Tween ve D’S damat markalarının geleceği şekillendirmek için geçmişi ve bugünü birleştirme konusundaki kararlılığını simgeliyor.

Kaynak: AA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ