16.06.2024 - info@kobitrend.com +90 850 304 7064

Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı’ndan Çarpıcı Bitcoin Açıklaması

Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı’ndan Çarpıcı Bitcoin Açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’dan kritik açıklamalar geldi. Lütfi Elvan, Bitcoin (BTC)’e yönelik son aylarda çok ciddi işlemlerin yapıldığını bildiklerini ve bu konuda çalışmalar yürütüldüğünü belirtiyor. Ayrıca Hazine ve Maliye Bakanı, bu çalışmaların sonuçlarının ilerleyen süreçlerde paylaşılacağını da vurguluyor.

Hazine ve Maliye Bakanı: Bitcoin’e yönelik çok ciddi işlemlerin yapıldığını biliyoruz!

Son günlerde Türkiye’de üst düzey isimlerde Bitcoin ve kripto paralara yönelik önemli açıklamalar geliyor. Bugün bu açklamalara bir yenisi eklendi. Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Bitcoin ve kripto paralara yönelik kritik açıklamalarda bulundu. Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan konuya yönelik şunları söyledi:

BİTCOİN’E YÖNELİK SON AYLARDA ÇOK CİDDİ İŞLEMLERİN YAPILDIĞINI BİLİYORUZ. BUNA YÖNELİK BİR BAKAN YARDIMCIMIZI GÖREVLENDİRDİM, ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜLÜYOR. SONUÇLANDIĞINDA SİZLERLE PAYLAŞACAĞIZ. KRİPTO PARALARLA İLGİLİ KAYGILAR SADECE BİZİM DEĞİL, TÜM DÜNYA TARTIŞIYOR.

Hazine ve Maliye Bakanı açıklamalarının devamında “dijital para” ile kripto paranın karıştırılmaması gerektiğini belirtiyor. Ayrıca Lütfi Elvan, dijital paranın farklı bir şey olduğunu vurguluyor. Ayrıca Hazine ve Maliye Bakanı, merkez bankası dijital para birimi hakkında da önemli detaylar paylaştı. Lütfi Elvan, merkez bakası dijital para birimi konusunda bir yol haritası oluşturduklarını da ekledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ