25.05.2024 - info@kobitrend.com +90 850 304 7064

Aydın’da teşkilatlanan ASKON üyeleri bir araya geldi

Aydın’da teşkilatlanan ASKON üyeleri bir araya geldi

Aydın’da dernekleşen Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) üyeleri düzenlenen tanışma, istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi. AK Parti Aydın il başkanı ve milletvekillerinin de katıldığı toplantıda Aydın’ın ekonomisi de değerlendirildi.

Toplantı da ASKON Aydın Şube Başkanı Murat Gün, ilde ki faaliyetlerine ilişkin bilgilendirmede bulunurken ASKON olarak Aydın ekonomisinin gelişmesine yönelik yapacakları çalışmalardan söz etti. ASKON üyelerinin talep ve önerilerinin de ele alındığı toplantı da milletvekilleri Aydın’ın 1 milyar doların üzerine çıkan ihracatından duydukları memnuniyeti dile getirerek bu başarı da emeği olan işadamlarına teşekkür ettiler.

Bir ülkenin gelişip kalkınması için üretim ve yatırımın çok önemli olduğunu belirten ASKON Başkanı Murat Gün, Türkiye Yüzyılı’nda yatırım, üretim, ihracat ve istihdama katkı sağlayan işadamlarının aslında önemli bir vazife ifa ettiğini belirterek ‘Önce ülkem ve şehrim’ anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren tüm işadamlarına teşekkür etti.

Toplantıya katılan AK Parti Aydın İl Başkanı ve Milletvekilleri ASKON üyelerine başarı dileklerini sundular.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ