29.02.2024 - info@kobitrend.com +90 850 304 7064

Koçfinans, ikinciyeni.com üyelerine finansman sağlayacak

Koçfinans, ikinciyeni.com üyelerine finansman sağlayacak

Koçfinans Genel Müdürü Pınar Kitapçı, “Finansman alanında sektördeki öncü konumumuzu gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri ile desteklemeyi önemsiyoruz” dedi.

Koçfinans, ikinciyeni.com üyelerinin satın aldıkları araçlar için kredi kullandıracak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 29 yıldır inovatif ekibiyle müşterilerine bireysel ve kurumsal kredi çözümleri sunan Koçfinans, sıfır ve ikinci el araçlardan, binek, hafif ve ağır ticari araçlara, perakende alımlardan filo alımlarına, tüketici ve satıcı finansmanından sigortaya kadar otomotiv sektörünün farklı alanlarında hizmet veriyor.

Anadolu Grubu şirketlerinden Çelik Motor tarafından kurulan, bilgi birikimini dijitale taşıyarak, çevrim içi açık artırma yöntemiyle ikinci el otomobil alım satımını gerçekleştiren ikinciyeni.com, ikinci el otomobil sektöründe faaliyetlerini sürdürüyor.

– ‘Kurumlar güçlerini birleştirerek başarılı işlere imza atıyor’

Açıklamada görüşlerine yer verilen Koçfinans Genel Müdürü Pınar Kitapçı, Koçfinans olarak finansman alanında sektördeki öncü konumlarını gerçekleştirdikleri işbirlikleriyle desteklemeyi önemsediklerini belirtti.

Hayata geçirdikleri projelerin, attıkları adımların ve gerçekleştirdikleri işbirliklerinin yolculuklarının büyük bir parçasını oluşturduğunu aktaran Kitapçı, ‘Kurumlar güçlerini birleştirerek başarılı işlere ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaracak güçlü projelere imza atıyor. Biz de ikinciyeni.com ile yeni bir sürece başladık. ikinciyeni.com ile gerçekleştirdiğimiz bu kıymetli işbirliğinin, her iki kurumun müşterilerine fayda sağlayacağına inanıyoruz. Koçfinans olarak sektöre katkıda bulunacak işlere imza atmaktan büyük gurur duyuyoruz.’ ifadelerini kullandı.

Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Şafak Savcı ise ikinciyeni.com olarak üst düzey müşteri memnuniyetini hedeflediklerini belirterek şunları kaydetti:

‘Koçfinans ile yaptığımız işbirliği kapsamında kurumsal kullanıcılarımıza ve bayilerimize sunduğumuz finansman olanaklarını çoğaltmayı amaçladık. İkinci el araç stok finansmanıyla kurumsal üyelerimizin işletme sermayesi ihtiyaçlarını en uygun çözüm ve avantajlı faiz oranlarıyla buluşturarak, ticari hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. ikinciyeni.com olarak hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran adımlar atmaya devam edecek, hizmet kalitemizi geliştirmeyi ve yenilemeyi sürdüreceğiz.’

Kaynak: AA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ