23.06.2024 - info@kobitrend.com +90 850 304 7064

Obilet, iki markasıyla Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasına girdi

Obilet, iki markasıyla Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasına girdi

Obilet, Deloitte Technology Fast50 ödülleri kapsamında 6. kez listeye adını yazdırarak, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi listesine iki markasını soktu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, danışmanlık şirketlerinden Deloitte tarafından her yıl, önceki üç yıla ait ciro büyüme oranlarına göre hazırlanan, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin raporu açıklandı.

Obilet Şirketler Grubu, bu yıl iki markasıyla Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri listesinde yerini aldı.

2017, 2019, 2020, 2021 ve 2022 yıllarında da listede yer alan çevrim içi seyahat bileti, araç kiralama ve otel rezervasyonu platformu Obilet, bu yıl bir kez daha ilk 50 şirket arasına girmeyi başardı. Böylece Obilet, 2017 yılından bu yana 6. kez, 2019’dan bu yana ise üst üste 5. kez Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer aldı.

Bu yıl Obilet’in yanı sıra 2021 yılından bu yana Obilet Şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren seyahat teknolojileri şirketi Biletall da listede yer buldu. Biletall, daha önce 2018 yılındaki listeye de adını yazdırmıştı.

Obilet, son kullanıcılara yönelik çevrim içi otobüs, uçak ve feribot biletlemesinin yanı sıra otel ve araç kiralama rezervasyonu hizmetleri sunuyor. Biletall ise seyahat teknolojileri sağlayıcılığı ile kurumsal satış ve dağıtım faaliyetlerini yürütüyor.

Kaynak: AA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ