21.04.2024 - info@kobitrend.com +90 850 304 7064

Sınırları Aşan KOBİ’ler Projesi

Sınırları Aşan KOBİ’ler Projesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook, Habitat Derneği ve Hackquarters ortaklığında yürütülen Sınırları Aşan KOBİ’ler Projesi kapsamında düzenlenecek olan dijital pazarlama eğitimleri yoluyla sen de sınırlarını aşarak, ürününü veya sağlamış olduğun hizmeti tüm dünyaya duyur.

Sınırları Aşan KOBİ’ler Eğitim Programı’nın on birinci dönemi dönemi, 2020’yılının Kasım ayında gerçekleştirilecektir. Eğitim programı kapsamında katılımcılara dijital pazarlama ve aralarında Facebook, Instagram, WhatsApp’ın da bulunduğu Facebook ürünleri dahil olmak üzere iki ana müfredata yönelik eğitimler verilecektir. Sınırları Aşan KOBİ’ler Eğitim Programı’nın on birinci dönemi için belirlenen kontenjan sayısı 30’dur.

Kimler başvuruda bulunabilir?

KOBİ’ler ve girişimciler.
Sahibi, ortağı veya çalışanı olduğu işletmenin dijitalleşme kapasitesini artırma motivasyonuna sahip olan bireyler.
Online araçları kullanarak dijital pazarlama konusunda kendisini geliştirmeye hevesli KOBİ’ler ve girişimciler.
Ürününü veya sağlamış olduğu hizmeti dijital pazarlama teknikleri ve Facebook ürünleri yoluyla Türkiye ve dünya geneline yayma motivasyonuna sahip KOBİ’ler ve girişimciler.

Eğitim programının detayları nelerdir?

Katılımcıların eğitim programının yüzde 80’ine katılımı zorunludur.
Eğitimler online olarak gerçekleşecektir. Eğitimin gerçekleşeceği online platformun bilgisi sadece başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler ile paylaşılacaktır.

Eğitim Pazartesi ve Salı günleri olup toplam 4 hafta devam edecektir.

Son başvuru tarihi 4 Kasım 2020, saat 17:00’dir

Proje hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve her türlü sorunuz için sinirlariasanturkiye@habitatdernegi.org adresine mail atabilir ya da (549) 825 7941 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ